přeskočit k navigaci »

Františkovy Lázně – průvodce, hotely, lázně, wellness, webkamera ...

Františkovy Lázně patří mezi nejvýznamnější lázně v České republice. Františkovy Lázně - jejich krásy a turistické možnosti vám představí náš on-line průvodce FLinfo.cz. Najdete v něm informace o zajímavostech ve Františkových Lázních a blízkém okolí. Doporučíme vám vyhlášené hotely, léčebné či wellness pobyty a další pobytové možnosti, které Františkovy Lázně nabízejí. Nepřehlédněte ani PDF průvodce stažení, webkamery, fotogalerie, videogalerie a další užitečné části webu.

 
 

Zrcadlové bludiště v Mariánských Lázních je opět od 2. března 2024 OTEVŘENO!

29.07.2023 | zařazeno v kategorii: Aktuálně | FLinfo.cz

Zrcadlové bludiště je unikátní a vzrušující atrakce, ze které se může těšit celá Vaše rodina! Díky bezmála 100 zrcadlům je... pokračovat ve čtení »

 

Caffé Milano OTEVŘENO!

13.03.2021 | zařazeno v kategorii: Aktuálně | FLinfo.cz

Po zimní přestávce je opět otevřena kavárna Milano. Nově je také otevřena i terasa. Široká nabídka zákusků. Přijďte nás navštívit,... pokračovat ve čtení »

 

Zrcadlové bludiště ve Františkových Lázních je opět od 2. března 2024 OTEVŘENO!

18.08.2020 | zařazeno v kategorii: Aktuálně | FLinfo.cz

Zrcadlové bludiště a Magický válec je unikátní a vzrušující atrakce, ze které se může těšit celá Vaše rodina! Díky bezmála 80... pokračovat ve čtení »

 

Mikrovláček - cesta na Ameriku a k ZOO je v provozu!

18.08.2020 | zařazeno v kategorii: Aktuálně | FLinfo.cz

Mikrovláček je oblíbenou lázeňskou atrakcí pro děti i dospělé. Mikrovláčkem se dopravíte přímo ze středu města lázeňskými... pokračovat ve čtení »

 

více aktualit z Františkových lázní »

Lázeňské hotely Pyramida Františkovy Lázně

Oba 4*-lázeňské hotely se nacházejí na kraji městského lesoparku, cca 15 minut pěší chůze od centra. Díky své klidné poloze nabízejí oba hotely opravdový odpočinek a relaxaci....

Detailní informace Rezervovat nyní

 
 
 
 
 
FLINFO.CZ

FLINFO.CZ
Infocentrum Františkovy Lázně

E-mail: info@flinfo.cz