přeskočit k navigaci »

Tady jsem: Úvod > Lázeňská léčba a wellness Františkovy Lázně > Lázeňská léčba Františkovy Lázně > Indikace lázeňské léčby > Indikace lázeňské léčby ve Františkových Lázních

Indikace lázeňské léčby ve Františkových Lázních

 

Kategorie: Indikace lázeňské léčby

 

Lázeňská léčba je ve Františkových Lázních poskytována nejčastěji ženám trpícím gynekologickými potížemi. Místní léčebné zdroje však pomáhají i na další obtíže...

Gynekologická onemocnění

Ve Františkových lázních se nejčastěji léčí ženy všeho věku po gynekologických operacích, se zánětlivými gynekologickými onemocněními, s poruchami funkce vaječníků a vývoje dělohy, klimakterickými obtížemi a dalšími funkčními poruchami. Velmi dobré výsledky má františkolázeňská lázeňská kúra především při léčbě sterility a infertility.

Onemocnění pohybového ústrojí

U onemocnění pohybového aparátu se využívá lázeňská léčba především při bolestech svalstva, šlach a kloubů či bolestech zad. Účinná je léčba také při mimokloubním revmatismu a artróze velkých i malých kloubů.

Onemocnění oběhového ústrojí

Lázeňská léčba je pro vás též vhodná, trpíte-li také těmito oběhovými nemocemi: ischemická choroba, vysoký krevní tlak nebo onemocnění končetinových cév. Léčba je prospěšná také pacientům po infarktu myokardu, po operacích srdečních vad, věnčitých tepen nebo po zánětech srdce.

Onkologická onemocnění

Další skupinou, které lázeňská léčba prospívá, jsou onkologičtí pacienti po ukončení onkologické léčby, kteří trpí následky této léčby.

Přijeďte také léčit své zdravotní problémy do Františkových Lázní.

 
 
FLINFO.CZ

FLINFO.CZ
Infocentrum Františkovy Lázně

E-mail: info@flinfo.cz