přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňské hotely Pyramida - Františkovy Lázně

Lázeňské hotely Pyramida - Františkovy Lázně

 

Oba 4*-lázeňské hotely se nacházejí na kraji městského lesoparku, cca 15 minut pěší chůze od centra. Díky své klidné poloze nabízejí oba hotely opravdový odpočinek a relaxaci. Součástí hotelového komplexu je také obora a minizoo.

 

REZERVACE

Kontakt a adresa

tel.: +420 354 401 581

e-mail: reserve@hotelpyramida.com

web: www.hotel-pyramida.cz/

adresa: Slatina 91, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Ubytování:

Nabízíme ubytování v příjemně zařízených pokojích nebo apartmá. Většina pokojů je s balkonem. Všechny pokoje jsou vybavené LCD-TV, minibarem, sejfem, telefonem, všechny pokoje mají koupelnu se sprchou/WC, fénem a kosmetickým zrcátkem. Župan si lze zapůjčit na recepci zdarma. Ve všech pokojích je možné připojení k Wi-Fi zdarma.

 

Stravování:

Oba hotely nabízejí stravování ve vlastní restauraci. Nabízíme vynikající jídla české i mezinárodní kuchyně, po domluvě lze zajistit také bezlepkovou či bezlaktózovou stravu, samozřejmě je součástí nabídky také vegetariánská kuchyně.

 

Lázeňská léčba a wellness:

Oba hotely disponují vlastním Spa&Balneo-centrem. Základním léčebným pobytem je lázeňská kúra na 7/14/21 dní s 18 procedurami v týdnu, lékařským vyšetřením a samozřejmě kontrolním a výstupním vyšetřením. Kromě léčebných pobytů nabízíme také relaxační pobyty na 2/5/7 nocí, které Vám pomohou zapomenout na všední den. Svěřte se do rukou našeho profesionálního týmu a nechte se od nás hýčkat…

 

Příslušenství:

V prosklené špičce hotelu Pyramida I naleznete Střešní kavárnu-Dach Café s panoramatickou vyhlídkou do okolí, ve které se 2x v týdnu pořádají taneční večery. Vedle hotelu Pyramida II můžete za hezkého počasí posedět na Letní terase s vyhlídkou do hotelové obory s daňky a muflony. Součástí hotelu je také pštrosí výběh a venkovní voliéra s okrasnými bažanty a jiným ptactvem. Pro děti je vedle hotelu postavené pískoviště s klouzačkou a prolézačkou, houpačka a venkovní trampolína. Pokud hledáte také aktivní odpočinek, k dispozici je zde pro Vás stolní tenis, badminton, šipky, hrací stůl 3 v 1, posilovací stroje, bazén a tělocvična.

Příslušenství

 
 
 
FLINFO.CZ

FLINFO.CZ
Infocentrum Františkovy Lázně

E-mail: info@flinfo.cz