přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > Ubytování Františkovy Lázně - hotely, pensiony

Ubytování Františkovy Lázně - hotely, pensiony

Nabízíme vám rozsáhlou databázi ubytovacích kapacit ve Františkových Lázních a blízkém okolí. Františkovy Lázně nabízejí desítky hotelů, pensionů a privátního ubytování, které můžete využít při svém pobytu. Vyberte si ubytování ve Františkových Lázních snadno on-line.

 
 
 

Nalezeno: 47

strana: « předchozí 1 2 3

 
 

Lázeňský hotel Goethe Františkovy Lázně

Pulsující srdce lázeňské zóny, hotel Goethe***! Nabízíme vám různé typy pobytů osvědčené dlouholetou tradicí za výhodné ceny. Ubytujeme Vás ve 40 jednolůžkových a 44 dvoulůžkových pokojích. Některé z útulných pokojů vám umožní nádherný pohled na celou promenádu. V našem hotelu se specializujeme na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, následnou péči po onkologických onemocněních, a dále nabízíme preventivní léčebný program.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Francis Palace Františkovy Lázně

Tento lázeňský hotel se nachází v klidné čtvrti, 5 minut chůze od centra Františkových Lázní. Hotel Francis Palace nabízí krytý bazén, vířivku a na požádání jsou dostupné lázeňské procedury.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázeňský dům LUNA Františkovy Lázně

Lázeňský dům Luna, který je tvořen 3 budovami se nachází se přímo na kolonádě, kde je situována jeho hlavní budova. Lázeňský dům poskytuje ubytovací služby na jedno a dvoulůžkových pokojích. Pro náročnější hosty jsou k dispozici prostorná apartmá. Celková kapacita je více než 100 lůžek.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Hrázděný statek Mýtinka Františkovy Lázně

Hrázděný statek Mýtinka se nachází ve vesnici Mýtinka a svým hostům nabízí venkovní bazén, dětské hřiště a ubytování ve velkých pokojích a apartmánech s krásným výhledem na okolní krajinu. Hostům je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázeňský hotel Savoy Františkovy Lázně

Nechte se rozmazlovat v lázeňském hotelu Savoy**** přímo v historickém centru Františkových Lázní! Ubytujeme Vás v 53 jednolůžkových pokojích, 34 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmá. Čeká na vás naše dokonalá péče se všemi službami pod jednou střechou. Především se o vás bude starat tým profesionálních lékařů a rehabilitačních pracovníků. Léčba v hotelu Savoy se specializuje na onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, následnou péči po onkologických onemocněních a preventivní program.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázeňský hotel Metropol Františkovy Lázně

Zeleň lázeňských parků máte z lázeňského hotelu Metropol*** téměř na dosah, nedalekou promenádu s fontánou taktéž. Užívejte klid, pohodu, příjemné prostředí, ale především léčebné procedury a veškeré stravování pod jednou střechou. Ubytujeme Vás v 19 jednolůžkových a 35 dvoulůžkových pokojích. Léčebný úsek na našem hotelu je specializován na léčbu onemocnění pohybového aparátu, následnou péči po onkologických onemocněních a preventivní program.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Nalezeno: 47

strana: « předchozí 1 2 3

 
 
FLINFO.CZ

FLINFO.CZ
Infocentrum Františkovy Lázně

E-mail: info@flinfo.cz