přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > Ubytování Františkovy Lázně - hotely, pensiony

Ubytování Františkovy Lázně - hotely, pensiony

Nabízíme vám rozsáhlou databázi ubytovacích kapacit ve Františkových Lázních a blízkém okolí. Františkovy Lázně nabízejí desítky hotelů, pensionů a privátního ubytování, které můžete využít při svém pobytu. Vyberte si ubytování ve Františkových Lázních snadno on-line.

 
 
 

Nalezeno: 47

strana: « předchozí 1 2 3 další »

 
 

Hotel Luisa Františkovy Lázně

Hotel Luisa se nachází ve Františkových Lázních, v oblasti plné zeleně. Nabízí restauraci s kavárnou, hernu, řadu volnočasových zařízení a kosmetický salon. Dostupná je také služba půjčení jízdních kol. K zázemí dále patří knihovna s počítačem.

Detailní informace BOOKING.COM

 

LD Palace Františkovy Lázně

LD Palace se nachází v lázeňském komplexu ve Františkových Lázních. Má pokoje v různých budovách a s bezplatným Wi-Fi. V hlavní budově najdete lázeňskou kolonádu, krytý bazén a kavárnu.

Detailní informace BOOKING.COM

 

Hotel Hubert Františkovy Lázně

Hotel Hubert se nachází pouhý kilometr z centra Františkových lázní. Nabízí lázně se saunou, párou a infračervenou kabinou. Jízdní kola si můžete půjčit zdarma.

Detailní informace BOOKING.COM

 

Green Apartment Františkovy Lázně

Green Apartment se nachází ve Františkových Lázních, 7 km od hradu Seeberg. K dispozici je zahrada s dětským hřištěm. Wi-Fi je dostupné zdarma v celé budově a na místě lze využívat bezplatné soukromé parkoviště.

Detailní informace BOOKING.COM

 

Hotel Francis Františkovy Lázně

Hotel Francis má vynikající polohu pouhou minutu chůze od moderního vodního světa Aquaforum, 2 minuty od místního divadla a 5 minut od hlavní lázeňské kolonády.

 

Detailní informace BOOKING.COM

 

Hotel Francis Palace Františkovy Lázně

Hotel Francis Palace se nachází v klidné části Františkových Lázní. V našem hotelu naleznete 36 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových elegantně zařízených pokojů. 

Detailní informace BOOKING.COM

 

Spa & Kurhotel Praha Františkovy Lázně

Fortuna Kurhaus Prag má výhodnou polohu v centru lázeňského města Františkovy Lázně, mezi parkem a Městským divadlem, a má vlastní bazén.

Detailní informace BOOKING.COM

 

Hotel Bohemia Františkovy Lázně

Tento lákavý hotel, který stojí poblíž centra Františkových Lázní, má vlastní wellness studio nabízející celou řadu masáží. Najdete tu rovněž pěkně zařízené pokoje a skvělé jídlo.

 

Detailní informace BOOKING.COM

 

Rekreační areál Jadran Františkovy Lázně

Rekreační areál JADRAN se nachází ve Františkových Lázních v západních Čechách. Areál je umístěn v klidném prostředí lesoparku s minerálními prameny a cestami pro pěší i cykloturisty. Je vzdálen pěšky asi 1 km a autem 3km od středu města.

Detailní informace BOOKING.COM

 

Autokemp Camping Amerika Františkovy Lázně

Autokemp Camping Amerika se nachází v lokalitě, kde v minulosti fungoval velice vyhledávaný a oblíbený stejnojmenný autokemp.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Hotel Palace Františkovy Lázně

Lázeňské domy PALACE I, II & PALACE BELLARIA **** Františkovy Lázně se nacházejí v klidném centru Františkových Lázní poblíž pěší zóny. Domy jsou od sebe vzdáleny 20 - 60 metrů. 

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Sanatorium Klíma Františkovy Lázně

Sanatorium se nachází na okraji lesoparku v klidné lokalitě Františkových Lázní pouhých 10 minut chůze od centra. Dopřejte si tradiční františkolázeňskou léčbu v moderně zařízeném sanatoriu s rozlehlou zahradou, příjemným ubytováním a vynikající kuchyní.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázně Františkovy Lázně a.s. Františkovy Lázně

Ubytování na úrovni, příjemný personál, výborná kuchyně, doplňkové služby, tradice a navíc účinná lázeňská léčba. To jsou lázeňské hotely společnosti Lázně Františkovy Lázně a. s. 

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Pension Seeberg Františkovy Lázně

Rodinný pension u hradu Seeberg, romantické ubytování Cheb.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Pension Gábi Františkovy Lázně

Pension Gábi pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech vhodných pro rodinnou dovolenou, rekreační pobyt v lázních či dlouhodobé pobyty (byty 1+1).

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázeňský hotel Belvedere Františkovy Lázně

Hýčkejte své tělo naší péčí v lázeňském hotelu Belvedere*** obklopeni parkem přímo v centru Františkových Lázní! Svou výbornou polohou vám hotel nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody zastoupenou nádherným lázeňským parkem. Ubytujeme Vás ve 37 jednolůžkových pokojích, 29 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmá. V našem hotelu se specializujeme na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následnou péči po onkologických onemocněních a nabízíme též léčebný program zaměřený na prevenci.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázeňský hotel Imperial Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Imperial****/SUPERIOR nabízí luxusní ubytování s lázeňskými službami ve 12 jednolůžkových, 33 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmá v samém srdci lázeňského Jitřního parku. Čeká na Vás precizně vybudované balneocentrum, profesionální lékařský tým, bazén a sauna. Hotel Imperial se zaměřuje na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu a zároveň nabízí léčebný program zaměřený na prevenci.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázeňský hotel Tři lilie Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Tři lilie**** spojuje eleganci, luxus a tradice už od roku 1793. Nachází se přímo v centru lázeňské zóny a poskytuje ubytování v 8 jednolůžkových, 21 dvoulůžkových pokojích, jednom klasickém a jednom prezidentském apartmá, kde se při své návštěvě Františkových Lázní ubytoval i Václav Havel. Hotel Tři lilie se zaměřuje na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následnou péči po onkologických onemocněních a zároveň nabízí léčebný program zaměřený na prevenci.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázeňský hotel Pawlik Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Pawlik ****/***S nabízí luxusní ubytování s lázeňskými službami v zeleni lázeňského parku. Ubytujeme Vás ve 111 jednolůžkových pokojích, 148 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá a jednom luxusním mezonetovém apartmá Aquaforum, s vířivkou a vlastní terasou. Propojením hotelu Pawlik s Aquaforem – největším a nejkrásnějším aquaparkem českých lázní a Císařskými lázněmi vznikl ojedinělý komplex, který Vám umí splnit všechna Vaše přání. Léčba v hotelu Pawlik se specializuje na onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následnou péči po onkologických onemocněních a preventivní program.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Lázeňský hotel Dr. Adler Františkovy Lázně

Příjemná poloha lázeňského hotelu Dr. Adler*** u lázeňského parku ve Vás navodí pocit klidu a bude Vás lákat ke každodenním procházkám. Ubytujeme Vás ve 39 jednolůžkových a 42 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmá. Náš lékařský tým se specializuje na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následnou péči po onkologických onemocněních a rovněž nabízíme léčebný program zaměřený na prevenci.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Nalezeno: 47

strana: « předchozí 1 2 3 další »

 
 
FLINFO.CZ

FLINFO.CZ
Infocentrum Františkovy Lázně

E-mail: info@flinfo.cz